2017-07-07Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W piątek (23 czerwca) uczniowie wzięli udział w zakończeniu roku szkolnego. Najlepsi podczas uroczystego apelu otrzymali świadectwa z wyróżnieniami, złote i srebrne medale  oraz nagrody za osiągnięcia sportowe w rożnych konkursach.

Pan dyrektor Leszek Liszka szczególne słowa wdzięczności skierował do Państwa Danuty i Krzysztofa Witkowskich za stworzenie dzieciom odpowiednich warunków do nauki i sponsoring.

Pan dyrektor podziękował również rodzicom za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę. Gratulował młodzieży wyników w nauce, a także życzył słonecznych wakacji.

Link do galerii.